Meknaik Bakım

Klima Kontrol :
Özellikle mevsim geçişlerinde performans düşüklüğü yaşamak istemiyorsanız bize gelin. Klima filtrenizi ve klima gazınızı kontrol edelim. Siz de aracınızın içindeki tertemiz havanın keyfini sürün.

Amortisör Test :
Amortisörlerinizin etkinliği uygun olmayan yol şartlarına bağlı olarak zaman içerisinde azalmaktadır. Konforunuz ve sürüş güvenliğiniz için karşılıklı amortisörlerin aynı ölçüde etkinliğe sahip olmaları gerekir. Amortisörlerin etkinlik ölçümleri gözle ya da klasik sistemle kontrol edilerek yapılamaz. Bunun için aracınıza 20000 km.den sonra her periyodik bakımınızda amortisör testi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Fren Test ve Araç Bakım Yağ Değişimleri :
Her periyodik bakımdan sonra fren testini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Güvenliğiniz için belirli süre ve kilometrelerde değişimi gereken motor yağı, şanzıman yağı, fren hidrolik yağı gibi araç bakım yağları konusunda, bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Test sonucunda görülebilen değerler : 
* Boşta sürtünme
* Ovality (Fren diskinin ovallik kontrolü)
* Sağ & Sol fren gücü (kN)
* Sağ & Sol fren gücü farkı (%)

Fren Testin Avantajları : 

* Servise geldiğinizde aracınız aktif araç kabul bölümüne alınarak araçtaki hasarlar ve ayarsızlıklar printer çıktısı ile zaman kaybedilmeden tespit edilir.
* Fren teste ilave olarak eklenebilen yanal kayma (onduzen) test sayesinde, araçtaki öndüzen bozukluğu tespit edilir ve eğer öndüzen ayarı bozuk değilse boşu boşuna öndüzen ayar cihazına araç bağlanarak vakit kaybedilmemiş olur.

Yeni Anahtar Alınması/Şifrelenmesi :
Anahtarınız kaybolduğunda ya da arızalandığında yeni tip anahtar temin edilmesi ve isterseniz eski anahtarın kullanıma kapatılması işlemlerini yapıyoruz. Dilerseniz güvenliğiniz açısından kilit setini komple yeni şifre altında getirterek yeni anahtarlarıyla montaj ve sistem tanıtımını yapıyoruz.

Uygun Fiyatlı İşçilik/İşçilik Garantisi :
Aracınızın modeli ve yaşı ne olursa olsun ihtiyacınız olan uygun fiyatlı işçiliği S- Class garantisiyle sunuyoruz.

Uydu Takip Sistemi Montajı :
Uydu takip sistemiyle, aracınız sabit veya hareket halinde iken bulunduğu yeri veya hızını anlık olarak öğrenebilirsiniz. Dilerseniz geçmişe dönük raporlarla araç hareket detaylarını alabilirsiniz. Bu sayede hem çalınma durumuna karşı tedbir alır, hem de aracınızın kontrolünü en güvenilir kaynaktan kendi şifrenizle bizzat yapabilirsiniz.

Egzoz Pulu Hizmeti :
Egzoz muayenenizi yaptırmak ve eksoz emisyon pulunuzu almak için Şafak dan başka bir yer aramayınız.